Bookmark Sites

Home Słownik Marketingu Bookmark Sites

Definicja

„Bookmark Sites”, znane również jako strony do zakładki lub strony z zakładkami, są rodzajem witryn internetowych, które umożliwiają użytkownikom zapisywanie, organizowanie, udostępnianie i wyszukiwanie linków do różnych stron internetowych.

Funkcje witryn typu „Bookmark Sites”

Zapisywanie linków

Użytkownicy mogą zapisywać linki do stron internetowych, które chcą odwiedzić później. Jest to szczególnie przydatne, gdy użytkownik natknął się na coś ciekawego podczas przeglądania internetu, ale nie ma czasu, aby tego teraz przeczytać lub zobaczyć.

Organizowanie linków

Użytkownicy mogą grupować i tagować swoje zakładki według kategorii. Na przykład, można mieć osobne folder na zakładki związane z gotowaniem, edukacją, sportem itp.

Udostępnianie linków

Niektóre witryny typu „Bookmark Sites” umożliwiają użytkownikom udostępnianie swoich zakładek innym użytkownikom. To prawdopodobnie najważniejsza funkcja dla specjalistów ds. marketingu, ponieważ pozwala to na podniesienie widoczności strony internetowej.

Wyszukiwanie linków

Użytkownicy mogą przeszukiwać witryny do zakładek, aby znaleźć linki do stron internetowych na określony temat. To jest inna szansa dla specjalistów ds. marketingu, aby zwiększyć widoczność ich strony internetowej.

Znaczenie dla marketingu

Dla specjalistów ds. marketingu, „Bookmark Sites” są wartościowym narzędziem dla strategii marketingowej. Poprzez udostępnianie linków do swojej strony internetowej na stronach do zakładek, mogą zwiększyć ruch na swojej stronie. Jest to również doskonała okazja do budowania linków, która jest ważnym elementem SEO (Search Engine Optimization).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.