Festiwal Inspiracji Kraków – weekend pełen inspirujących mówców

Festiwal Inspiracji Kraków – weekend pełen inspirujących mówców

W dniach 12-13 w Krakowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce – Festiwal Inspiracji xKraków. Organizowany przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców, ten ogólnopolski festiwal przyciąga uwagę zarówno przedsiębiorców, jak i profesjonalistów odpowiedzialnych za komunikację, marketing, PR, sprzedaż, zasoby ludzkie i organizację eventów. Tegoroczna edycja festiwalu będzie szczególnie wyjątkowa, ponieważ zostanie zaprezentowana nowa odsłona wydarzenia, oznaczona symbolem X. Co takiego oznacza ten symbol i co się zmienia?

Nowa odsłona inicjatywy FIx – co oznacza symboł X?

Podczas Festiwalu Inspiracji w Krakowie zaprezentuje się aż szesnastu mówców, którzy swoimi inspirującymi wystąpieniami podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami. Jednym z prelegentów będzie Jerzy Zientkowski, zaskakująco precyzyjny mówca inspiracyjny, coach, mentor i trener, który jest również pomysłodawcą Festiwalu Inspiracji. Innym prelegentem będzie Marek Skała, właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT Instytut Szkoleń, który od ponad 25 lat występuje publicznie przed dużymi grupami. Na scenie pojawi się również Grzegorz Turniak, założyciel i prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, będący orędownikiem idei networking oraz zarządzania talentami i karierą.

Jak mówi Jerzy Zientkowski, rola Festiwalu Inspiracji to wyznaczanie trendów, zapraszanie najlepszych mówców, pokazywanie możliwości, perspektyw i szans. Festiwal ma inspirować ludzi biznesu, przekazując im ciekawą wiedzę i inspirujące historie. Celem wydarzenia jest również podniesienie poziomu komunikacji publicznej w Polsce, zachęcanie do rozmów na wyższym poziomie, w innym stylu i według innych zasad.

Nowa odsłona Festiwalu Inspiracji, oznaczona symbolem X, zapowiada się jako kolejny krok w rozwoju inicjatywy. Jakie dokładnie zmiany przyniesie ta nowa odsłona, nie zostało jeszcze ujawnione

Więcej informacji na: festiwal-inspiracji.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.