Mobile GigaCon 2012

Mobile GigaCon 2012

Mobile GigaCon 2012 – niezwykła konferencja dedykowana tematyce biznesu mobilnego odbędzie się już 26 czerwca 2012 roku w prestiżowym hotelu Novotel Warszawa Airport. Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest wolny, wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować na oficjalnej stronie http://gigacon.pl/mobile.

Mobile GigaCon to jedna z najważniejszych konferencji w Polsce, poświęcona technologiom mobilnym i ich zastosowaniu w biznesie. Spotkanie to jest nieocenioną okazją dla prezesów, dyrektorów zarządzających, członków zarządu oraz innych osób odpowiedzialnych za rozwój swojego przedsiębiorstwa, aby poznać najnowsze produkty i technologie wspomagające prowadzenie biznesu mobilnego.

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu mobilnego

Wśród głównych tematów, które zostaną poruszone na Mobile GigaCon 2012, znajdują się aplikacje mobilne, czyli aplikacje na telefony i urządzenia przenośne. Prelegenci zaprezentują najnowsze trendy w tej dziedzinie oraz omówią praktyczne zastosowania aplikacji mobilnych w różnych branżach. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać potencjał aplikacji mobilnych do rozwoju swojego biznesu.

Kolejnym ważnym tematem, który zostanie omówiony na konferencji, są formy płatności za towary i usługi. W dobie rosnącej popularności handlu elektronicznego i m-commerce, czyli handlu mobilnego, bezpieczne i wygodne metody płatności stają się niezwykle istotne dla przedsiębiorców. Na Mobile GigaCon 2012 eksperci przedstawią różnorodne rozwiązania, takie jak płatności zbliżeniowe czy płatności dokonywane za pomocą telefonu komórkowego, oraz omówią ich zalety i możliwości zastosowania w praktyce.

Bezpieczeństwo danych to kolejny istotny temat, który będzie poruszony na konferencji. W erze cyfrowej ochrona danych przed nieuprawnionym dostępem, utratą czy kradzieżą staje się priorytetem dla każdej firmy. Na Mobile GigaCon 2012 uczestnicy dowiedzą się, jakie nowoczesne rozwiązania z zakresu szyfrowania, zabezpieczeń przed utratą danych czy tworzenia kopii zapasowych on-line i na nośnikach zewnętrznych są dostępne na rynku i jak je efektywnie wdrożyć w swojej firmie.

Więcej informacji na stronie konferencji: gigacon.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.