Internet CEE – międzynarodowa konferencja na temat internetu wEuropie Środkowo-Wschodniej

Najpotężniejsi gracze branży internetowej, prelegenci z kilkunastu krajów świata, okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia unikalnej wiedzy – oto, czego mogą spodziewać się uczestnicy międzynarodowej konferencji na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej – INTERNET CEE.

INTERNET CEE – unikalna konferencja branży internetowej

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 – 29 października 2008 w Warszawie.

Internet CEE (http://internetcee.pl/) to około 300 uczestników z całej Europy, porównanie doświadczeń międzynarodowych firm i lokalnych liderów, prezentacja danych na temat poszczególnych rynków, a także okazja do zawarcia nowych kontaktów. O recepcie na sukces w e-biznesie opowiedzą między innymi Mike Hessz OMD, Sławomir Stępniewski z Isobar i Fedor Virin z Mail.ru. Szerokie grono ekspertów zaszczycą również Wim Vermeulen z Ogilvy, Saša Škorić z Oglasnik, Marcin Gaworski z 180 hb oraz Vitaly Rubstein z Forticom UAB.

Bogaty program konferencji

Zagadnienia omawiane w ramach konferencji zostały podzielone na cztery bloki tematyczne: „Społeczności w internecie,” „Nowe formy reklamy w sieci”, „Telewizja internetowa” oraz „Historie sukcesu”. Program wzbogaci panel dyskusyjny na temat rynku wyszukiwarek.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej oraz dyrektorów marketingu i sprzedaży firm prowadzących działalność w krajach Europy Środkowo-Wschodniej lub planujących ekspansję na rynki w tym regionie. Uczestnicy konferencji to również wydawcy internetowi oraz reprezentanci agencji i domów mediowych.

Za pośrednictwem strony internetowej www.internetcee.pl można już zarejestrować się na konferencję (http://internetcee.pl/register). Do końca września 2008 obowiązuje rabat w wysokości 10 proc. Organizatorem konferencji jest firma Gemius SA (www.gemius.pl), lider w dziedzinie badań internetu w Europie Środkowo-Wschodniej. Patronat nad wydarzeniem objęło Interactive Advertising Bureau (IAB). Mail.ru – największy rosyjski portal – jest głównym patronem internetowym konferencji. Patronami medialnymi są: Wirtualna Polska, Onet.pl, Gazeta.pl, Marketing and More, interaktywna platforma Ipla, Interaktywnie.com, WirtualneMedia.pl, Media Run, Money.pl (Polska), Hotnews.ro (Rumunia), U

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.