Tak Tak Summer of Music Festival 2006

W dniach 9 i 10 września na warszawskim Służewcu odbędzie się pierwszy festiwal Tak Tak Summer of Music.

Na 4 festiwalowych scenach wystąpi 20 wykonawców zagranicznych i kilkunastu polskich, reprezentujących różne nurty muzyczne. Gwiazdy światowej i polskiej muzyki zagrają 35 koncertów. Najważniejszymi koncertami będą występy: brytyjskiej grupy Pet Shop Boys i francuskiego duetu Daft Punk, ale nie można zapomnieć o kultowej postaci brytyjskiej sceny, jaką jest Ian Brown.

Zobaczcie kto jeszcze wystąpi na scenach!

Na scenach Tak Tak Summer of Music wystąpią także takie gwiazdy jak Stereo MC, Maximo Park, czy przedstawiciele muzyki elektronicznej: kanadyjska wokalistka Peaches i grupa The Cristal Metod.

Z okazji festiwalu zorganizowano konkurs dla wszystkich klientów Tak Tak i sieci Era. Uczestnicy konkursu mogą wygrać 4000 biletów festiwalowych oraz bilety uprawniające do spotkania z gwiazdą koncertu – każdego dnia spotka się z nią 10 fanów wyłonionych w konkursie. Będą też inne nagrody – prenumerata MMS MTV news i darmowe nagrania „Granie na czekanie”. Nagroda główna konkursu to samochód, który otrzyma autor największej liczby odpowiedzi.

Źródło: www.summerofmusic.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.